Karrier – aktuális állásajánlatok

Marketing munkatárs

Elég rátermettnek érzed magad nem mindennapi szolgáltatások marketingeléséhez? Akár angolul is? Ha igen, akkor lehet, hogy éppen Téged keresünk!

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (elsősorban friss közgazdasági diploma)
  • Magasszintű angol nyelvtudás (megadott szempontok alapján képes választékos, megfelelő tartalmú szövegeket írni)
  • Kiváló kommunikációs készség, nyitott személyiség, kezdeményezőkészség
  • Online marketing ismeretek, HTML és CSS nyelvek alapszintű ismerete
  • Képesség az önálló munkavégzésre, megbízhatóság

Feladatok:

  • Nemzetközi jogi irodánk külföldi üzletszerző tevékenységének támogatása
  • Részvétel a piackutatásokban és a marketing stratégia kialakításában
  • Tartalomírási és egyéb inbound marketing feladatok
  • Az iroda – elsősorban online – szolgáltatásainak értékesítése potenciális külföldi ügyfelek részére

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Piackutatási tapasztalatok
  • Érdeklődés az innováció, a találmányok világa iránt

Amit kínálunk:

  • Kreatív, változatos munka, szakmai kihívások
  • Nemzetközi környezet, az angol nyeltudás használatának lehetősége
  • Fantasztikus humorral megáldott, vidám, fiatalos csapat
  • Rugalmasan alakítható munkaidő
  • Kifogástalan munkakörnyezet a belvárosban

Jelentkezés fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a karrier@szabadalmi.hu címen.

gototop home